KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732034
nr 1373 2034
Akvarell
Daniel Edwards. Signerad. Motivet: 35x25,5cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:15:44
18/1 17:51:57
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm